Nej ...

Virózy a bakteriózy paprik

Pěstování paprik - Obecně jsou papriky značně náchylné na několik virových chorob. Virózy a bakterió ...

Pěstování paprik - Škůdci a jak na ně

Pěstování paprik - Papriky se často vyskytuje několik druhů živočišných škůdců. Škůdci a jak na ně. ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2009-03-19 13:46:59 | zobrazeno: 12149x
obr
Zdarma zápis firmy do katalogu firem na webu hobbyzahrada.cz. Reklamní zápis firmy ZDARMA. Zaměření firemního katalogu - vše pro dům, byt, bydlení, hobby a zahradu.

Katalog firem www.hobbyzahrada.cz 
vše pro dům, byt, bydlení, hobby a zahradu (zahradní architektura)


Registrační podmínky


1. Základní registrace FREE do katalogu firem na webu hobbyzahrada.cz je zdarma.


2. Registrovaná firma (platné pro zápis zdarma FREE) uvede na své domovské stránce viditelný odkaz na tento katalog firem (kde bude uvedeno necháme na Vás) ve tvaru: http://hobbyzahrada.cz s popisem např. Hobbyzahrada.cz nebo Hobbyzahrada.cz - katalog firem apod. Jakmile tak učiníte, budete mít aktivovány všechny parametry zápisu FREE včetně aktivního odkazu na vaše www stránky.


Pokud nechcete umístnit odkaz na vaše www stránky, pak můžete využít zápis 
START , BUSINESS a PROFI (doporučujeme nejrozsáhlejší funkce). Více najdete ZDE.

3. Odkaz na web: hobbyzahrada.cz musí na domovské stránce firmy zůstat po celou dobu existence zápisu v katalogu firem. V případě odstranění odkazu bude Vaše firma z katalogu dočasně odebrána (skryta). Po navrácení odkazu na Vaší úvodní stránku můžete využít formulář pro aktivaci záznamu a zápis v katalogu firem ihned aktivovat.
4. Registrovaná firma souhlasí se zobrazením všech zadaných údajů v katalogu firem na webu hobbyzahrada.cz. Předpokládá se, že všechny zadané údaje jsou pravdivé, přesné a veřejné. Zároveň musí odpovídat údajům uvedeným v obchodním rejstříku - název firmy, adresa provozovny, kontakty, ičo (povinné).
5. Popis činnosti firmy a jejích služeb musí přesně odpovídat skutečnosti. Není třeba, aby popis činnosti byl opsán z obchodního rejstříku. Důraz je kladen na srozumitelnost popisu.
6. Činnost firmy by se měla aspoň přibližně týkat zaměření tohoto webu - dům, hobby, zahrada. Může se jednat např. i o kníhkupectví a další odvětví.
7. V případě uvedení odkazu na XML zdroj pro službu zboží je nutné, aby XML zdroj obsahoval pouze zboží týkající se maměření tohoto webu. Rozhodně sem nepatří např. seznamy zájezdů, nabídky bazarů, prodej automobilů, prodej služeb apod. V případě nejasností nás můžete kontaktovat na adrese: info(zavinac)hobbyzahrada.cz, kde lze dohodnout i určitou výjimku.
8. Provozovatel katalogu může záznam z katalogu odstranit bez udání důvodu.
9. Provozovatel katalogu firem si vyhrazuje právo tyto registrační podmínky změnit.

10. Souhlas dle z. č. 101/2000 Sb. a 480/2004 Sb.  
Souhlasím s využitím (shromažďováním, zpracováním a uchováním ve svých evidencích nebo datových souborech) osobních údajů uvedených v tomto kontaktním formuláři, které jsem poskytl/a. Tento souhlas uděluji na dobu neurčitou od odeslání tohoto kontaktního formuláře, přičemž beru na vědomí, že pokud bude s mými osobními údaji nakládáno v rozporu se zákonem, mohu kontaktovat se stížností majitel www stránek Hobbyzahrada.cz (provozovatele
www.hobbyzahrada.cz ), případně kontaktovat Úřad na ochranu osobních údajů.

Odesláním těchto uvedených údajů souhlasím, aby mi v nepravidelných intervalech byla prostřednictvím mého elektronického kontaktu zasílána obchodní sdělení a upozorňování týkající se provozu serveru  Hobbyzahrada.cz v souladu se zák. 480/2004Sb. Fakturační data od uživatele jsou považována za důvěrná a nebudou předávána žádné třetí osobě.

11. Prohlášení firmy o poskytých údajích a XML feedu:

  • Každá registrovaná firma poskytuje všechny informace (textové i obrazové) dobrovolně a bez nároku na odměnu. 
  • "Tímto prohlašuji, že jsem autorem poskytnutých fotografií ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb., o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským a o změně některých zákonů (autorský zákon) či jsem držitelem majetkových práv či licenčních oprávnění k poskytnutým fotografiím. Za poskytnutí fotografií a obsahu dotazu nepožaduji žádnou odměnu." 

 

12. Zrušení registrace: zrušení registrace do katalogu firem je bezplatné a bude provedeno na základě žádosti na kontaktní email portálu hobbyzahrada.cz. 


Registrace firmy
Pro registraci do katalogu firem si nejdříve v katalogu zvolte kategorii, do které chcete firmu zařadit a poté dole pod výpisem firem klikněte na odkaz: zařadit firmu do této kategorie.

Katalog firem

+ přidat firmu ZDARMA do katalogu firem Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.