Nej ...

Virózy a bakteriózy paprik

Pěstování paprik - Obecně jsou papriky značně náchylné na několik virových chorob. Virózy a bakterió ...

Pěstování paprik - Škůdci a jak na ně

Pěstování paprik - Papriky se často vyskytuje několik druhů živočišných škůdců. Škůdci a jak na ně. ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2011-11-18 08:58:52 | zobrazeno: 20489x
obr
Ecofan - Často kladené otázky pro ventilátory Ecofan. Jak Ecofan prácuje. Kam mám umístit mé Ecofan. Mohu použít Ecofan v krbu. Mohu použít Ecofan na krbovou vložkou. Jak mám skladovat Ecofan během mimo sezónu. Kde mohu koupit ...

Prodej ventilátorů ECOFAN
V nabídce zahradní technika, nářadí, grily, krby, jezírka, filtrace, čerpadla i skleníky včetně příslušenství, kanadská krbová kamna a vložky . Prodej skleníků včetně montáže. Poradenský servis i s doporučením. Dodávky až do domů.
www.a-z-obchod.cz


Ventilátor ECOFAN

Často kladené otázky pro ventilátory Ecofan ™: (Velká Británie Version)

Jak Ecofan prácuje?
Kam mám umístit mé Ecofan?
Co se teplota na povrchu je třeba dosáhnout, aby fungoval?
Jaká je doporučená teplota povrchu kamen?
Co bude neplatné moje záruka?
Jak zjistím, zda můj kamen je příliš horká?
Mohu použít Ecofan v krbu?
Mohu použít Ecofan na krbovou vložkou?
Jak mám skladovat Ecofan během mimo sezónu?
Kde mohu koupit Ecofan? Prodej na www.a-z-obchod.cz - akce, slevy
Jaká je záruka na Ecofan?
Jaký typ údržby případně bude můj Ecofan vyžadovat?
My Ecofan dobře pracovaly a nyní zpomaluje. Co mám dělat?
Máte otázku, na které se nevztahuje výše?

Další článek na téma ECOFANY:

Úspora energie: ventilátory bez přívodu elektrického proudu
Úspora energie, úspora elektřiny. Ventilátory bez přívodu elektrického proudu. Ventilátory Ecofan jsou navrženy k zajištění lepší cirkulace teplého vzduchu v místnosti. Ventilátor funguje samostatně ...

Jak Ecofan prácuje?


Ecofan vyrábí vlastní elektřinu přes rozdíl v teplotě. Podklad musí v kontaktu s zdrojem tepla alespoň 65 ° C (150 ° F) a na horní straně ventilátoru musí zůstat v pohodě. Ecofan potřebuje čerpat chladnější vzduch od pozadí, aby fungoval. Skutečný otáčení kotouče, stejně jako chladič vzduchu a zdroj tepla, jsou základní prvky nutné pro Ecofan pracovat. Viz Technické informace Pro podrobnější informace.

Kam mám umístit mé Ecofan?
Ujistěte se, že pozice Ecofan na hladký rovný povrch na varnou deskou u boční nebo zadní části kamen, kde je chladnější vzduch vyvodit z pozadí a přes chladící žebra. Nepokládejte Ecofan ve středu kamen nebo před minomet nebo na přední straně kamen. Úplné informace jsou poskytovány v uživatelské příručky .

Co se teplota na povrchu je třeba dosáhnout, aby fungoval?
Ecofan začne otáčet, jakmile základu ventilátoru dosáhne teploty 65 ° C (150 ° F).

Jaká je doporučená teplota povrchu kamen?
a) pro dřevěné kamna optimální provozní teplotu Ecofan Original nebo Ecofan AirPlus je stejné jako doporučené bezpečné provozní teploty pro kamna na dřevo v rozmezí 230 ° C a 340 ° C (450 ° F a 650 ° F). Vyjměte Ecofan Pokud váš stovetop teplota přesahuje 340 ° C (650 ° F).
b) pro plynové sporáky optimální provozní teplotu Ecofan GS je mezi 65 ° C a 150 ° C (150 ° F a 300 ° F). Umístěním Ecofan GS na povrchu stovetop výše 150 ° C (300 ° F), sníží jeho účinnost. Nikdy nepoužívejte Ecofan GS na kamna na dřevo nebo je-li teplota na varnou deskou Sporáky plynové přesahuje 150 ° C (300 ° F). Za těchto okolností by mělo být použití jednoho z kamna na dřevo fanoušky v úvahu.

Co bude neplatné moje záruka?
Caframo se zárukou jakýkoli produkt zakoupili prostřednictvím uznávané prodejce. Zboží nakoupené přes jednotlivce nebo on-line aukcí se nevztahuje žádná záruka. Záruka se nevztahuje na nadměrné opotřebení nebo poškození v důsledku nehody, nesprávného použití, zneužití nebo, případně poškození (např. při poškození není způsobeno výrobní vadou) a všech dalších náhodných nebo následných škod.
Jednoduše řečeno-li přehřátí vašeho ventilátor nebo Odhoďte fan záruka bude zrušen. Viz Británii Záruční podmínky pro další informace.

Jak zjistím, zda můj kamen je příliš horká?
Doporučujeme použití stovetop teploměr pro zajištění dobré kamna na dřevo bezpečnost. Pokud nechcete mít teploměr stovetop citlivých na teplo na jaře na základě ventilátor se jemně naklonit fanoušky jako kamna na zvýšení teploty. Žádné naklonění nebo malý sklon (mezera mezi přední straně základny Ecofan a kamna), až 2 mm, nebo 1 / 16 ", je dobré. Velkém sklonu nad 5 mm nebo 3 / 16" znamená, že kamen je příliš horký a vy byste měli odebrat Ecofan dokud kamna vychladnutí. (V důsledku pokroku v technologii termoelektrických modulů, od léta 2008 citlivé na teplo pružiny jsou již vybaveny pro 3-blade 802 AirPlus Ecofans). Podrobnosti o našich teploměru varnou deskou lze nalézt kliknutím zde .

Mohu použít Ecofan v krbu?
Bohužel ne, Ecofan vyrábí vlastní elektřinu přes teplotní rozdíl. Podklad musí v kontaktu s zdrojem tepla alespoň 65 ° C (150 ° F) a horní ventilátor chladiče musí zůstat. Ecofan potřebuje čerpat chladnější vzduch od pozadí, aby fungoval.

Mohu použít kamna na dřevo Ecofan na krbovou vložkou?
Ano, ale umístění je klíč. Opět ventilátor potřebuje čerpat chladnější vzduch zezadu na provoz a povrch, na kterém je umístěn Ecofan by nikdy neměla překročit 340 ° C (650 ° F).

Jak mám skladovat Ecofan během mimo sezónu?
Jakmile Ecofan je umístěn správně na sporáku není třeba přesunout. Doporučujeme ponechat v její pozici na vrcholu kolem roku kamen. Pokud chcete odstranit z jakéhokoli důvodu, prosím, dbejte na to uložit na místě, kde není možné převrhnout nebo vynechány. Je to dobrý nápad zachovat původní krabici a balicí pro bezpečné uložení Ecofan, když se nepoužívá.

Kde mohu koupit Ecofan?
Caframo vyrábí Ecofans a neprodává koncovým spotřebitelům. Máte-li potíže s vyhledáním prodejní místo blízko vás, prosím, kontaktujte Calfire, britský distributor, a oni vás do příslušného prodejce ve vaší oblasti.
Prodej na www.a-z-obchod.cz - akce, slevy.

Jaká je záruka na Ecofan?
Oba modely kamna na dřevo a Ecofan Sporáky plynové Ecofan nést jeden rok záruka.

Jaký typ údržby případně bude můj Ecofan vyžadovat?
Ecofans jsou určeny k provozu žádnou údržbu. Pokud byste chtěli na čištění Ecofan, použijte čisticí prostředek bez hadříkem otřete lišty.

My Ecofan dobře pracovaly a nyní zpomaluje. Co mám dělat?
Zkontrolujte, zda ventilátor pro správné umístění. Podívejte se na běžnou provozní teplotu vašeho kamna s teploměrem varnou deskou.

Máte otázku, na které se nevztahuje výše?
Zeptejte se nám svůj dotaz a my Vás kontaktovat s odpovědí záhy. Zvolte "Kontaktujte nás:" odkaz na kliknutím zde .

Zdroj: CALFIRE jsou oficiální britský distributor pro Caframo Ecofan
CALFIRE SPARELINE LTD, GLEDRID, Chirk, Wrexham LL14 5DG

Prodej ventilátorů ECOFAN
V nabídce zahradní technika, nářadí, grily, krby, jezírka, filtrace, čerpadla i skleníky včetně příslušenství. Prodej skleníků včetně montáže. Poradenský servis i s doporučením. Dodávky až do domů.
www.a-z-obchod.cz

 

Ecofan 800 - originál ecofan na krbová kamna

Ecofan provedení zlato a nikl.
Prodej na www.a-z-obchod.cz - akce, slevy, výprodeje

Ihned k dodání.

Popis a funkce ventilátoru Ecofan 800:
Ventilátor Ecofan 800 Originál Ecofan nikl a zlato. Ventilátory Ecofan 800 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Větrák vymění 100 m³/hod. Ecofan 800 pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji. Efektivní úspora energie!!!

Záruka 2 roky vyrobeno v Kanadě provedení : nikl a zlato

Prodej ventilátorů ECOFAN
V nabídce zahradní technika, nářadí, grily, krby, jezírka, filtrace, čerpadla i skleníky včetně příslušenství. Prodej skleníků včetně montáže. Poradenský servis i s doporučením. Dodávky až do domů.
www.a-z-obchod.cz

Náš tip: sdílej s přáteli na Facebooku (přes tlačítko f Sdílet)
Ecofan 800 - originál ecofan na krbová kamna
ecofan, ecofany, ventilátor ecofan, ecofan, ecofan 800, ecofan 800 originál, ecofan na krbová kamna, ecofan příslušenství

 


Ventilátory Ecofan: často kladené otázky pro ventilátory Ecofan

Ecofan - Často kladené otázky pro ventilátory Ecofan. Jak Ecofan prácuje. Kam mám umístit mé Ecofan. Co se teplota na povrchu je třeba dosáhnout, aby fungoval. Jaká je doporučená teplota povrchu kamen. Co bude neplatné moje záruka. Jak zjistím, zda můj kamen je příliš horká. Mohu použít Ecofan v krbu. Mohu použít Ecofan na krbovou vložkou. Jak mám skladovat Ecofan během mimo sezónu. Kde mohu koupit. Jaká je záruka na Ecofan. Jaký typ údržby případně bude můj Ecofan vyžadovat. My Ecofan dobře pracovaly a nyní zpomaluje ...

Náš tip: sdílej s přáteli na Facebooku (přes tlačítko f Sdílet)
Ventilátory Ecofan: často kladené otázky pro ventilátory Ecofan
ecofan, ecofany, ventilátor ecofan, ventilátory ecofanSouvisející články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.