Nej ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...

Fíkus

Fíkusy a jejich pěstování je někdy problém, ale fíkus se dá zvládnout. Zde najdete rady pro pěstován ...

Kapková závlaha C

Kapková závlaha dodává vláhu z odkapávacích bodů přímo k rostlinám. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-04-23 11:09:08 | zobrazeno: 3544x
obr
Bezplatný servis rodinného domu. Bezplatný Servisní program, kdy máte zaručenou každoroční údržbu vašeho bydlení. Jak funguje bezplatný servis ...

Bezplatný servis rodinného domu

Kdo by nechtěl, aby se mu někdo staral zdarma o dům po celou dobu jeho životnosti? O tom již nemusíte jen snít. Taková služba opravdu existuje. Ekonomické stavby nabízejí bezplatný Servisní program, kdy máte zaručenou každoroční údržbu vašeho bydlení.

Mnoho firem ani není schopno zajistit důkladný servis v záruční lhůtě domu, natož ve lhůtě pozáruční. Ekonomické stavby připravily svůj Servisní program, který bude o domy svých klientů pečovat po celou dobu jejich životnosti. Tento program je mimořádný v tom, že se na rozdíl od většiny ostatních týká zabezpečení domu i po jeho výstavbě a při jeho užívání.

Jak program funguje
Každý klient má díky tomuto programu nárok na každoroční prohlídku svého domu.  Na smluvený termín vždy přijde manažer stavby, se kterým se klient již zná. Ve většině případů nebyly mezi klientem a manažerem stavby žádné problémy. Proto firma zvolila za vhodné pověřit prohlídkou domu právě manažera. Účelem tohoto programu je zachytit případné závady v jejich raném stádiu, kdy je možné je odstranit co nejrychleji s nízkými náklady. Včasným odstraňováním závad se také prodlouží životnost domu a zaručí spokojenost klienta. Ten je zbaven starostí cokoli hlásit a jen si pohodlně užívá svého bydlení.
 
Na konci záruční lhůty, která může trvat až 10 let, firma provede velkou údržbu. Dům tak bude uveden do takového stavu, jaký měl v době nastěhování klienta. Jednoduše řečeno: bude jako nový. Jak již bylo zmíněno výše, je program platný po celou dobu životnosti domu. V této době se může stát, že dům svého majitele změní. U Ekonomických staveb bude Servisní program i po změně majitele domu stále zachován.

Co všechno údržba zahrnuje
Jedná se o klasické drobné zásahy jako je seřizování oken a dveří, kontrola otopného systému a podobně.

Zařazení do programu
Do programu je automaticky zařazen každý dům od Ekonomických staveb.  O zařazení domů, které nebyly ES vystavěny, zatím firma uvažuje. Zařazení i využívání programu je bezplatné. 

Zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.Toto je komerční sdělení. Hobbyzahrada.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autoremSouvisející články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.