Nej ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...

Fíkus

Fíkusy a jejich pěstování je někdy problém, ale fíkus se dá zvládnout. Zde najdete rady pro pěstován ...

Kapková závlaha C

Kapková závlaha dodává vláhu z odkapávacích bodů přímo k rostlinám. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-04-23 14:34:21 | zobrazeno: 3333x
obr
Nové úvěry, nové trendy na trhu s úvěry - Stavební spoření, úvěry na bydlení včetně pojištění úvěru, hypoteční úvěr, přeúvěrování.

Nové trendy na trhu s úvěry

V současné nejisté době se mění chování spotřebitelů hlavně v oblasti financí.  Lidé jsou opatrnější a sázejí na větší jistotu. To znamená, že se snaží do budoucna zabezpečit nákupem nemovitosti a vybírají si finanční produkty zajišťované státem.

Změny přístupu klientů kvůli častým legislativním zásahům pocítily také stavební spořitelny.  Na jednu stranu citelně klesl počet nově uzavíraných smluv. (Loni se podařilo některým stavebním spořitelnám tento počet zvýšit díky různým marketingovým akcím). Na druhou stranu se v prvních dvou měsících letošního roku zvýšil zájem o úvěry, které jsou výhodnější díky tomu, že je stavební spořitelny poskytují z vlastních zdrojů, tzn. z vkladů klientů, na rozdíl od jiných bank.

V sousedních zemích, Německu a Rakousku, je stavební spoření velmi oblíbené, i když je státní podpora asi poloviční než u nás. Zájem o uzavírání nových smluv narůstá i přes snižování státní podpory, v Německu např. o 10%.

V době krize je právě stavební spoření produktem, který zajišťuje jistotu a bezpečí vložených úspor. Investice do vlastního bydlení je pak nejlepším zajištěním na stáří. To, co klienty na tomto finančním produktu přitahuje, je nejen velmi výhodná možnost spoření, ale ještě víc možnost získání výhodného úvěru s nízkou úrokovou sazbou. U stavební spořitelny je ještě jedna velká výhoda – splátky je možné navyšovat, a tím úvěr splatit dřív bez sankcí.

Českomoravská stavební spořitelna nabízí několik základních produktů v oblasti úvěrování: úvěr ze stavebního spoření (garance pevné úrokové sazby po celou dobu splácení úvěru již od 3,7 % ročně), překlenovací úvěr pro ty, kteří ještě nesplnili podmínky pro přiznání úvěru, přeúvěrování (je možné získat lepší podmínky), hypotéku a spotřebitelský úvěr. Doplňkovými produkty jsou rizikové životní pojištění a pojištění majetku. Stavební spoření využívají lidé, kteří jsou zodpovědní a dlouhodobě řeší své životní potřeby.

Toto je komerční sdělení. Hobbyzahrada.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.