Nej ...

Virózy a bakteriózy paprik

Pěstování paprik - Obecně jsou papriky značně náchylné na několik virových chorob. Virózy a bakterió ...

Pěstování paprik - Škůdci a jak na ně

Pěstování paprik - Papriky se často vyskytuje několik druhů živočišných škůdců. Škůdci a jak na ně. ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-04-24 11:57:52 | zobrazeno: 3872x
obr
Refinancování hypotéky - Ideálním způsobem jak zjistit zda se klientovi vyplatí refinancování hypotéky je využít možnosti kalkulátorů.

Refinancování hypotéky

Finanční trh s hypotečními úvěry se v loňském roce výrazně rozrostl v celé České republice. Nejvyšší objem hypotečních úvěrů si podle statistik za loňský rok vzali klienti bank v Praze a jejím nejbližším okolí. Počet klientů, kteří využívají financování bydlení pomocí hypotečních úvěrů, tedy vzrůstá (především ve středních Čechách).

Klientů bank, kteří mají již několik let uzavřené hypotéky, je ale také značný počet. Banky se v letošním roce rozhodly zaměřit své síly a nabídky ke klientům, kteří mají uzavřenu smlouvu o hypotečním úvěru a blíží se konec jejího fixačního období. Hypotéka je totiž obvykle uzavřena s fixačním obdobím v rozsahu 1, 3 nebo 5 let a po uplynutí této doby je vhodné se začít zajímat o možnost refinancování hypotéky. Ve své podstatě je refinancování hypotéky pouze změna podmínek splácení předchozího úvěrového závazku od jiných bank, jehož účelem byla investice do nemovitosti.

Klientovi je tak po uplynutí fixačního období jeho stávající hypotéky nabízena jedinečná možnost rozložit si splácení hypotečního úvěru do delšího časového období, případně získat úvěr s nižší úrokovou sazbou než byl ten předchozí a snížit tak finanční zatížení rodinného rozpočtu. Pro refinancování hypotéky je vhodná doba především díky tomu, že podle statistik má v letošním roce počet zájemců o koupi nemovitosti prudce narůstat a odborníci předpokládají, že tento vzrůstající trend bude v dalších měsících pokračovat. Proto se růst cen nemovitostí zastavil a ceny jsou na takové úrovni, která nabízí možnost výhodného nákupu nemovitosti. Zájem o refinancování hypoték je tedy také ovlivněn nízkými cenami nemovitostí a především historicky nejlevnějšími cenami hypoték.

Ideálním způsobem jak zjistit zda se klientovi vyplatí refinancování hypotéky je využít možnosti kalkulátorů. Tuto online aplikaci označovanou také jako hypoteční kalkulačka nabízí snad všechny bankovní ústavy zabývající se refinancováním hypoték a nabízejí tak možnost okamžitě a z pohodlí domova zjistit, jestli je refinancování hypotéky výhodné.
 
Toto je komerční sdělení. Hobbyzahrada.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.