Nej ...

Virózy a bakteriózy paprik

Pěstování paprik - Obecně jsou papriky značně náchylné na několik virových chorob. Virózy a bakterió ...

Pěstování paprik - Škůdci a jak na ně

Pěstování paprik - Papriky se často vyskytuje několik druhů živočišných škůdců. Škůdci a jak na ně. ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2014-07-04 11:15:35 | zobrazeno: 6344x
obr
Konstrukce skleníků z polykarbonátu je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu a zasklení komůrkovým polykarbonátem. Díky této kombinaci vznikly skleníky o mnohem vyšší pevnosti a životnosti.

Proč koupit skleníky z polykarbonátu

Polykarbonátový skleník je použito zasklení komůrkovým polykarbonátem o síle 4 mm. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti, než jsou hliníkové asijské skleníky. Pro udržení maximální životnosti však doporučujeme komůrky zatěsnit v horní části lepící hliníkovou páskou, ve spodní části pak např. plastovým U-profilem či prodyšnou lepící páskou. Díky komůrkovému polykarbonátu je však skleník mnohem lehčí a nenáročný na pevné základy. Díky jedinečné, průmyslově chráněné konstrukci je na tomto skleníku minimalizováno množství spojovacích prvků. Proto je mnohem jednodušší montáž než u jiných podobných skleníků.

Konstrukce skleníků z polykarbonátu je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Díky použitým materiálům je konstrukce oproti levným skleníkům mnohem pevnější. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku zajišťuje hřebenová výška 201 cm.

Skleník z polykarbonátu mají posuvné dveře zavěšené na celokrytých bezúdržbových ložiskách zajistí bezproblémové otvírání. Pro rychlejší odvětrání skleníku si lze doobjednat další okno navíc.

Doporučujeme automatický otvírač skleníkových oken:
Pokud nejste během dne doma, je pro Vás automatický otvírač oken nepostradatelný pomocník. Zaručí, že se rostliny nepřehřejí a "neshodí" nasazené plody. Reaguje velice rychle na změnu teploty díky parafínové náplni a odlehčené konstrukci. Nosnost 10 kg, otevření cca 20 cm. Otvírač i okno naleznete také v sekci příslušenství.

Ihned k dodání. Doprava zdarma po ČR. Prodej na www.a-z-obchod.cz

Související obrázky

Skleníky z polykarbonátu

Konstrukce skleníků z polykarbonátu je vyrobena ze žárově zinkovaného profilovaného plechu o síle 1 a 1,5 mm. Díky použitým materiálům je konstrukce oproti levným skleníkům mnohem pevnější. Maximální kvalitu a spolehlivost posuvných dveří zajišťují bezúdržbová ložiska. Bezproblémový pohyb obsluhy uvnitř skleníku zajišťuje hřebenová výška 201 cm.

 
Skleníky z polykarbonátu

Polykarbonátový skleník je použito zasklení komůrkovým polykarbonátem o síle 4 mm. Díky této kombinaci vznikl skleník o mnohem vyšší pevnosti.

 


Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.