Nej ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...

Fíkus

Fíkusy a jejich pěstování je někdy problém, ale fíkus se dá zvládnout. Zde najdete rady pro pěstován ...

Kapková závlaha C

Kapková závlaha dodává vláhu z odkapávacích bodů přímo k rostlinám. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-05-21 08:42:37 | zobrazeno: 4409x
obr
Program Chytrý nájem. Neplaťte zbytečně nájem v nájemním bytě, zvolte Chytrý nájem, který vám zároveň bude splácet cenu vašeho domu.

Chytrý nájem aneb nevyhazujte své peníze oknem

Nemáte dostatečnou hotovost na koupi domu? Nemáte z nějakého důvodu možnost vzít si na financování domu hypotéku? Přesto se vám nechce bydlet v nájemním domě, protože víte, že vámi zaplacený nájem mizí někde v nenávratnu? Máte pocit, že z této situace není východiska? Až donedávna tomu tak skutečně bylo. Pak ale společnost Ekonomické stavby přišla s programem Chytrý nájem a situace se výrazně změnila.

Co je to Chytrý nájem
Program jde proti všem dosavadním zvyklostem a k radosti řady klientů odstraňuje zásadní nevýhodu nájemního bydlení.
Pokud totiž bydlíte v běžném nájemním domě či bytě, platíte sice nemalý měsíční nájem, ale i kdybyste ho platili třeba 30 let, nic se nezmění na tom, že i po této době budete pouhý nájemník, který zaplatil spoustu peněz za to, že dům mohl užívat. 

Program Chytrý nájem nabízí pravý opak. Zaplacený nájem totiž zároveň splácí cenu domu, takže po 30 letech nájmu můžete svůj dům odkoupit za velmi nízkou zůstatkovou cenu. Připadá vám 30 let hodně? Není problém. Pokud Vám finanční situace dovolí, můžete dům samozřejmě odkoupit mnohem dříve. Zrušení nájmu a převod domu na klienta je možné kdykoliv. Často se tak děje třeba už po 5 letech, kdy se například ustálí finanční příjem mladé rodiny a ta už je schopna získat hypotéční úvěr.

Pro koho je program chytrý nájem určen?
Společnost  připravila program Chytrý nájem pro specifickou skupinu klientů. Jedná se o ty, kteří z nějakého důvodu nemohou či nechtějí využít možnosti hypotéčního financování. Obvykle jde o klienty s nízkými prokazatelnými příjmy, tedy například o živnostníky či podnikatele. Může se jednat i o klienty zapsané v registrech dlužníků.

Jak chytrý nájem funguje?
Program Chytrý nájem je inspirován leasingem. U něj také splácením leasingových splátek postupně dochází k zaplacení kupní ceny. Program nemusí být uplatněn jen na dům, ale také na nákup pozemku. Klient na počátku zaplatí zálohu ve výši 10% z ceny pozemku a domu a poté všechny další náklady hradí společnost Ekonomické stavby. Podmínkou je, že se musí jednat o stavební pozemek a jeho cena musí být cenou obvyklou v daném místě. Dům je potřeba vybrat z typové řady společnosti Ekonomické stavby, není zde možnost individuálních úprav projektu.

Záruka a pojištění
Jednou z dalších výhod programu Chytrý nájem je poskytnutí záruky na dům po celou dobu trvání nájmu. Tato záruka a s ní spojený servis je zahrnut v ceně měsíčního nájmu. Podobu užívání domu se tedy jako nájemce nemusíte starat o údržbu domu, samozřejmě kromě údržby obvyklé. Dům je v rámci programu také pojištěn a vy jako nájemce s ním tedy nemáte žádné další náklady. Neplaťte tedy zbytečně nájem v nájemním bytě, zvolte Chytrý nájem, který vám zároveň bude splácet cenu vašeho domu.

Toto je komerční sdělení. Hobbyzahrada.cz neovlivňuje obsah komerčních sdělení a není jejich autorem.Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.