Nej ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...

Fíkus

Fíkusy a jejich pěstování je někdy problém, ale fíkus se dá zvládnout. Zde najdete rady pro pěstován ...

Kapková závlaha C

Kapková závlaha dodává vláhu z odkapávacích bodů přímo k rostlinám. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-09-23 20:13:17 | zobrazeno: 5038x
obr
Nechte si postavit dům a vše zaplaťte až na konci. V poslední době se na trhu vedle tradiční hypotéky nebo stavebního spoření objevují alternativní způsoby, kterými je možné financovat stavbu domu.

Nechte si postavit dům a vše zaplaťte až na konci

V poslední době se na trhu vedle tradiční hypotéky nebo stavebního spoření objevují alternativní způsoby, kterými je možné financovat stavbu domu. Jeden z nich nedávno představila společnost Ekonomické stavby, přední výrobce zděných rodinných domů v České republice, na Slovensku a v Polsku. V rámci programu Pohodová stavba nejprve postaví dům a klient vše najednou zaplatí až na konci. Dokončení stavby navíc garantuje do šesti měsíců od zahájení.

Nejčastější překážkou na cestě k vlastnímu rodinnému domu jsou bezesporu finance. Jen málo lidí má k dispozici dostatečnou hotovost, řešením je proto obvykle hypotéka. Banky ale její poskytnutí podmiňují garancí ve formě zástavy nemovitosti. To pro spoustu lidí znamená nutnost ručit přímo rozestavěnou stavbou. Celý proces schvalování a čerpání peněz je v takovém případě velmi složitý. I doba výstavby domu se nepříjemně prodlužuje. 
 
„V programu Pohodová stavba klient skutečně celou částku zaplatí až po dokončení a předání domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří plánují financovat nové bydlení díky prodeji toho předchozího.  Klientům navíc odpadají veškeré starosti s průběžnými platbami, znaleckými posudky a jednáními v bance. Celá stavba je také rychlejší, klientům garantujeme dokončení domu do šesti měsíců od zahájení“ komentuje program David Mencl, generální ředitel Ekonomických staveb.

Nemusíme si například dělat starosti s tím, že při ručení rozestavěnou nemovitostí je běžně možné získat hypoteční úvěr až ve chvíli, kdy je stavba zapsána do listu vlastnictví, tedy nejdříve po vybudování alespoň prvního nadzemního podlaží. Banky navíc pro již postavené domy nabízejí i lepší podmínky hypoték.  „Naši klienti můžou samozřejmě průběh stavby po celou dobu sledovat a kontrolovat, i když ji zatím neplatí,“ doplňuje na závěr David Mencl. zdroj: EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.