Nej ...

Virózy a bakteriózy paprik

Pěstování paprik - Obecně jsou papriky značně náchylné na několik virových chorob. Virózy a bakterió ...

Pěstování paprik - Škůdci a jak na ně

Pěstování paprik - Papriky se často vyskytuje několik druhů živočišných škůdců. Škůdci a jak na ně. ...

Juka (Yucca)

Jak pěstovat pokojovou rostlinu Juku. Rady a návody na pěstování. ...

Zdraví na talíři: medvědí česnek a pažitka

Medvědí česnek se už dobrých pět let drží na čele žebříčku populárních jarních bylinek. Je o něj tak ...

Jarní práce a radosti v zahradě

První práce na zahradě patří k těm nejpříjemnějším. Příroda se probouzí, sklízíte plody své podzimní ...

Juka - péče o juku

Celoroční péče o juku. Jak pěstovat Juku, aby se jí dařilo. ...Zasílání novinek
odhlásit | přihlásit

Zobrazit:  nejnovější nejčtenější
 email 

vytvořeno: 2012-11-12 08:26:06 | zobrazeno: 4416x
obr
WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013. Připravujeme pro Vás v prvních březnových dnech opět moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY. Nenechte si ujít nové jarní trendy roku nových myšlenek, energií a ideálů.

WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013

Prestižní 15. kosmetický veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013 pro Vás připravujeme v prvních březnových dnech opět moderních halách areálu PVA EXPO PRAHA – LETŇANY!

]Nenechte si ujít nové jarní trendy roku nových myšlenek, energií a ideálů prezentované 1. a 2. března 2013 na 15. mezinárodní veletrh kosmetiky, kadeřnictví a zdravého životního stylu!

S novým jarem přichází chuť na odložení mnoha nepohodlného a stereotypního – vítáme inspirace a náměty ke změnám. Nejedná se jen o změny vizáže-účesu, líčení či celkového vzhledu, s návratem světla toužíme po optimismu a duševní pohodě, která je nedělitelně spjata s pohodou fyzickou. Masáže, relaxace, detoxikace, neinvazivní příjemné formování postavy, aromaterapie s jarními vůněmi – a jako završení celkový příjemný sebevědomý vzhled pro životní vzestup i nové úspěšné začátky.

Inspiraci k tomuto „jarnímu“ životnímu stylu přináší veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013. Návštěvníky čeká opět většina ze stovek známých značek, s nimiž se již mohli setkat na minulých veletrzích. Patří k nim např. Artdeco, Wimpernwelle, Emporio Lashes, Vizart, Sorisa, Skeyndor, Mezosystem, Coccon, Datura, Janimarex, Bomton studio,Coneta, Thalaspa, Anarte, NILO, NaturaHouse, Dialab, Thalac, Afrodita, Biologiqe Rechérche,Payot, Macon, Arabesque, Ryor, For Life, Hylunia, Lashem, Jean Klébert, Gernétic, Syncare plus, Salvus,Torf Ziegler, dvě desítky firem z oblasti žádané biokosmetiky a přírodní péče (Nobilis, ATOK, Saloos, Yasmina, Hanna Maria,…. Nabízejí možnost prohlédnout si novinky, seznámit s jejich filosofií a třeba si i najít nějaký zajímavý produkt, kterým potěší své klienty, známé i sami sebe.

Anti-aging péče, masáže, relaxace
V několika saloncích i na hlavním podiu bude probíhat kromě programu věnovanému nejnovějším zkrášlovacím metodám, anti-aging péči i formování postavy také cyklus interaktivních přednášek a ukázek věnovaných relaxaci, regeneraci, metodám alternativní péče o zdraví i vzdělávání v těchto oblastech. Témata i praktické ukázky budou prezentovat odborníci pro masáže a fyzioterapii, podiatrii, akupresuru, aromaterapii, kosmetiku pozitivně ovlivňující duchovní sféru člověka, čakrální terapii, irisdiagnostiku, astrologii a další obory. Partnery pro odbornou spolupráci jsou mimo jiné největší oborová sdružení jako Unie kosmetiček, Česká asociace wellness, Asociace pracovníků v regeneraci, Asociace aromaterapeutů, Dexter Academy, Česká podiatrická společnost, Národní komora módy, sdružení pro kosmetiku PROKOS a velká řada specialistů z oblasti dermatologie. Veletrh nabízí návštěvníkům poradenství a prevenci: především širokou bázi nejlepších odborníků připravených zodpovědět jejich dotazy i poskytnout praktické rady pro pěstění půvabu i zdravý životní styl. Patří k němu jako základ duševní pohoda, jako pilíře pak odsunutí obav, zdravá seberealizace a pozitivní přístup k sobě i okolí.

TRENDY V LÍČENÍ, ÚČESECH, ODÍVÁNÍ- LOOK 2013
Návštěvníci jdoucí s trendy v líčení a stylingu si nenechají ujít trendy značek již tradičně v podání Pavla Bauera, Štěpánky Podroužkové a dalších předních vizážistů. Jak čarovat s kadeřnickými nůžkami ukážou nejlepší kadeřníci ve ztvárnění tématu příští soutěže napříč kadeřnickým světem INSPIRACE 2014, doplní je opět samostatná kadeřnická vystoupení. Návštěvníci znovu dostanou možnost zkusit nový účes v počítačové simulaci, nechat si vytisknout foto pro inspiraci a ti odvážnější hned „na místě“ zhotovit účes rukama šikovných kadeřníků. Módní témata završí opět několik přehlídek oděvů a módního designu.

Ke zkrášlování nedílně patří nové trendy v nehtovém dizajnu, manikúře a zdobení nehtů, kterou vždy prezentují desítky vystavujících firem. Své místo na veletrhu mají firmy prezentující přístrojovou i tradiční pedikúru a poradenství v péči o nohy pod vedením České podiatrické společnosti.

Nabídka školení a rekvalifikací
V nabídce jsou široce zastoupena témata, která mají za úkol oslovit nejen návštěvníky, kteří chtějí služeb odborníků využít, ale také ty, kteří chtějí v oboru zkrášlovacích a relaxačních služeb aktivně pracovat a dále se vzdělávat, popřípadě rekvalifikovat na tento obor.

Soutěže

Pro obdivovatele i nositele módních stylů i soutěživé jedince a jejich fanoušky je opět připravena škála soutěží. Pavel Bauer připravil na pátek pro talentované týmy kadeřník-vizážista-modelka další kolo soutěže CREATIVE IMAGE TEAM, tentokrát budou finalisté vybráni podle zaslaných fotografií na téma „NEW ROMANTIC“.

Štěpánka Podroužková připravila pro sobotní soutěž ve fotomakeupu téma „BENÁTSKÁ NOC“.

I „nehtové“ soutěže dostanou nové pojetí ve spolupráci se zahraničními i tuzemskými organizátory – již tradičně to budou páteční soutěže České a mezinárodní mistrovství v nail artu a mistrovství v manikúře.

Jaro je opět spjato se soutěžemi juniorů. Své líčení a účesy předvedou nejlepší finalisté soutěže Kalibrcup v Lanškrouně, designerské soutěže v Českých Budějovicích, soutěže Národní komory módy i výpravné soutěže dětí a mládeže do patnácti let z tuzemska i ze zahraničí.  Tip: Akce, Slevy, Výprodeje

Náš tip:
sdílej s přáteli na Facebooku nebo pošli přátelům na Facebooku (přes tlačítko na webu)

Související obrázky

WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013

WORLD OF BEAUTY & SPA jaro 2013

 


Související články

Kompostéry pro obce i pro zahradu

Kompostéry akce, kompostéry pro obce i pro každou zahradu. Český výrobek a doprava zdarma.

Skleník ke zdi

Skleník ke zdi z polykarbonátu nebo UV skla. Velkou výhodou těchto typů skleníků ke zdi je především dobrá akumulační schopnost stěny domu.

Akce měsíce, automatické otvírače zdarma

Akce automatické otvírače zdarma při objednání skleníku během září a října včetně dopravy skleníků zdarma.

Fóliovníky a jejich výhody

S fóliovníky je pěstování jednoduché. Navíc ušetříte. Fóliovníky jsou levné a vytvoříte nejlepší podmínky pro kvalitní a rychlejší růst. Výhody fóliovníků patří mobilita.

Ventilátor Ecofan 810 Black Edition ventilátory

Ventilátor Ecofan 810 black edition. Ventilátory na krbová kamna Ecofan 810 generuje svou vlastní elektřinu využíváním tepla z kamen. Ventilátor Ecofan pomáhá cirkulaci teplého vzduchu po pokoji.

Akce na náhradní díly

Náhradní díly a příslušenství pro skleníky. Akce na náhradní díl pro automatický otvírač skleníkových oken.